5

srpen
2021

Stále ještě můžete ovlivnit veřejnou část budoucí Cibulky

Bude na Cibulce skautský oddíl, chovná stanice, tvůrčí dílna, divadelní kurzy pro děti, coworkingový prostor, minizoo, menší přírodní amfiteátr nebo třeba energetické lázně pro tělo a duši? Zatím to jistě nevíme, ale stále hledáme větší smysluplný projekt, který bude přínosný pro co nejvíce lidí z okolí Cibulky a zároveň pro rodiny, které tam přijedou za paliativní péčí.

Děkujeme všem více než třem stovkám lidí, kteří nám doposud nápady poslali. Vše je stále otevřené a budeme rádi za další náměty. Zatím jsme ve fázi plánování, a je tedy nejlepší čas zhodnotit všechny nápady. Proto je pište. Můžete k tomu do 15. srpna využít tento dotazník. Stejně tak nám v dotazníku dejte prosím vědět, co si myslíte o našich dalších plánech udělat na Cibulce kavárnu, menší sportoviště a jiná místa přístupná všem. Detaily se dočtete v dotazníku. Šiřte ho prosím mezi další lidí, kteří se o budoucnost Cibulky zajímají. Děkujeme moc!

A nenechte se zmást úvodním obrázkem od fotografa Martina Salajky. Takhle to na Cibulce vypadalo ještě nedávno. Prostory, které tam v budoucnu otevřeme, budou podstatně hezčí.